Cooler Master Cosmos C700M, kotelo
Cooler Master Cosmos C700M, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 562 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Cooler Master Cosmos C700M, Full-tornikotelo, ikkunalla, Musta/ HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 562 € | 567 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Cooler Master Cosmos C700M, ikkunallinen tornikotelo, musta/harmaa/hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | ei vahvistettu | 599 € | 599 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CoolerMaster Cosmos C700M ATX-kotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 665 € | 672 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 567 €
562 €
Toimitusaika ei vahvistettu
Hinta toimituskuluineen 599 €
599 €
665 €
Cooler Master Cosmos C700M, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Cooler Master |
Valmistajan tuotesivu | http://www.coolermaster.com/case/full-tower/cosmos-c700m/ |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 2 |
3.5":n laitepaikkoja | 2 |
5.25":n laitepaikkoja | 5 |
Mitat | |
Korkeus | 650 mm |
Leveys | 306 mm |
Syvyys | 651 mm |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 490 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
EATX | On |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 420 mm |
Tyyppi | Täystorni |
Virtalähteen enimmäispituus | 198 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
665 €
Keskihinta
609 €
Alin hinta
562 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.