Acer Predator Cestus 310, langallinen pelihiiri
Acer Predator Cestus 310, langallinen pelihiiri osastosta Langalliset hiiret nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 28,25 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Acer – PREDATOR CESTUS 310 PELIHIIRI (NP.MCE11.00U)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 28,25 € | 33,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Acer Predator Cestus 310 -pelihiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 29,00 € | 33,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Acer Predator Cestus 310 - Hiiri - Optinen - 6 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 29,02 € | 36,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Acer Predator Cestus 310 -pelihiiri. MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 29,90 € | 33,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Predator cestus 310 pelihiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 kpl varastossa | 30,99 € | 35,98 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,15 €
28,25 €
29,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 36,01 €
29,02 €
29,90 €
30,99 €
Acer Predator Cestus 310, langallinen pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Acer |
Yhteys | Langallinen |
DPI | 4 200 |
Ominaisuudet | |
Nappula | 6 lkm |
Rulla | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://www.acer.com/ac/fi/FI/content/predator-model/NP.MCE11.00U |
Mitat | |
Leveys | 67 mm |
Korkeus | 39 mm |
Syvyys | 121 mm |
Paino | 133 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 4710180326888 |
Hintakehitys
Korkein hinta
30,99 €
Keskihinta
29,43 €
Alin hinta
28,25 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.