Speedlink Calado Silent, langaton hiiri
Speedlink Calado Silent, langaton hiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 14,85 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Speed-Link CALADO Silent SL-6343-RRBK - Hiiri - Optinen - 5 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 14,85 € | 21,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Speed Link CALADO -langaton hiiri, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 14,90 € | 19,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Speedlink - Calado Silent Wireless Mouse with USB Nano Receiver - BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 15,50 € | 19,45 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,84 €
14,85 €
14,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,45 €
15,50 €
Speedlink Calado Silent, langaton hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Speedlink |
Yhteys | Langaton |
DPI | 16 000 |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://www.speedlink.com/en/oxid/PC-Accessories/Mice/CALADO-SILENT-MOUSE-WIRELESS-USB-RUBBER-RED.html |
Ominaisuudet | |
Nappula | 5 lkm |
Rulla | On |
Optinen | On |
EAN-koodi | 4027301891386, 4027301574005, 4027301575484 |
Hintakehitys
Korkein hinta
15,50 €
Keskihinta
15,08 €
Alin hinta
14,85 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.