Lego Duplo 10913, Palikkarasia
Lego Duplo 10913, Palikkarasia osastosta Legot ja muut rakennussarjat nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 20,98 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LEGO® 10913 DUPLO Classic Brick -laatikkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 työpäivät | 20,98 € | 25,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEGO DUPLO Classic 10913 PalikkarasiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
23,90 € | 28,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEGO DUPLO 10913 Brick BoxNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 25,27 € | 32,26 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEGO DUPLO Classic 10913 PalikkarasiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
25,90 € | 33,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
LEGO DUPLO Classic 10913 - PalikkarasiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 25,99 € | 30,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEGO Duplo - Palikkarasia (10913)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 31,50 € | 35,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
10913 LEGO Duplo PalikkarasiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 32,90 € | 37,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-4 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 25,88 €
20,98 €
23,90 €
25,27 €
25,90 €
25,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 35,45 €
31,50 €
32,90 €
Lego Duplo 10913, Palikkarasia
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5702016617740 |
Valmistaja | Lego |
Ikäsuositus | 1,5+ |
Palojen lukumäärä | 65 kpl |
Valmistajan tuotesivu | https://www.lego.com/fi-fi/product/brick-box-10913 |
Valmistusvuosi | 2 020 |
Hintakehitys
Korkein hinta
32,90 €
Keskihinta
26,63 €
Alin hinta
20,98 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.