Bosch BFL524MS0, mikroaaltouuni
Bosch BFL524MS0, mikroaaltouuni osastosta Mikroaaltouunit nyt edullisimmin kaupasta Power hintaan 285,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BOSCH SERIE 6 BFL524MS0 MIKROAALTOUUNINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 285,00 € | 289,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Sarja | 6 BFL524MS0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 294,88 € | 294,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch BFL524MS0 Serie 6 -mikroaaltouuni, teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 350,99 € | 355,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Serie | 6 BFL524MS0 - mikrobølgeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 377,90 € | 382,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
285,00 €
294,88 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 355,89 €
350,99 €
377,90 €
Bosch BFL524MS0, mikroaaltouuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242005038732 |
Valmistaja | Bosch |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 20 l |
Teho | 800 W |
Automaattinen sulatus | On |
Pyörivä alusta | On |
Takuu | 24 kk |
Automaattiset ohjelmat | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
377,90 €
Keskihinta
327,19 €
Alin hinta
285,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.