AL-KO BC 260 MT (112942) , bensiinikäyttöinen puutarhan monitoimikone
AL-KO BC 260 MT (112942) , bensiinikäyttöinen puutarhan monitoimikone osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 333,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AL-KO BC 260 MT YhdistelmäkoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 333,00 € | 334,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Monitoimikone BC 260 MT, AL-KONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 368,00 € | 417,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO BC 260 MT 26cc, 2-tahti monitoimikonesarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
369,00 € | 373,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO BC 260 MTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 373,80 € | 373,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
333,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 417,95 €
368,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 373,80 €
369,00 €
373,80 €
AL-KO BC 260 MT (112942) , bensiinikäyttöinen puutarhan monitoimikone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | AL-KO |
Mitat | 7,8 |
Moottorin teho | 0,9 kW |
Nopeus | 7 000 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://alko-garden.de/gartengeraete/rasenpflege/rasentrimmer/al-ko-benzin-motorsense-motorsense-bc-330-mt-multitool.html |
Äänenvoimakkuus | 102 db |
EAN-koodi | 4003718060720 |
Hintakehitys
Korkein hinta
373,80 €
Keskihinta
360,95 €
Alin hinta
333,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.