AL-KO LSH 520/5 (113792), halkomakone
AL-KO LSH 520/5 (113792), halkomakone osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 399,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AL-KO LSH 520/5 5T -halkomakone, vaakaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 399,00 € | 458,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO LSH 520/5 Klapikone 2200 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 470,00 € | 495 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO LSH 520/5 5T vaakamalli halkomakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
489,00 € | 499 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Halkomakone LSH 520/5 5T, AL-KONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 499 € | 549 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
399,00 €
470,00 €
489,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 549 €
499 €
AL-KO LSH 520/5 (113792), halkomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003718060775 |
Valmistaja | AL-KO |
Hintakehitys
Korkein hinta
499 €
Keskihinta
464,25 €
Alin hinta
399,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.