DeWalt DCMBL562P1 18V XR 1x5,0Ah, lehtipuhallin
DeWalt DCMBL562P1 18V XR 1x5,0Ah, lehtipuhallin osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 208,19 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCMBL562P1-QW (1x5,0Ah) puhallinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 208,19 € | 218,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt XR DCMBL562P1-QW 18V 5Ah lehtipuhallinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
289,00 € | 293,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCMBL562P1-QW Lehtipuhallin sis. akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 301,61 € | 303,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akku lehtipuhallin DeWalt DCMBL562P1-QW; 18 V; 1x5,0 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 315,00 € | 315,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 218,09 €
208,19 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 293,90 €
289,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 303,60 €
301,61 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 315,00 €
315,00 €
DeWalt DCMBL562P1 18V XR 1x5,0Ah, lehtipuhallin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWAlt |
Akun jännite | 18 V |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dewalt.fi/powertools/productdetails/catno/DCMBL562P1/ |
EAN-koodi | 5035048728062, 5035048728079 |
Hintakehitys
Korkein hinta
315,00 €
Keskihinta
278,45 €
Alin hinta
208,19 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.