Makita DUB184RT 18V 1x5,0Ah, akkulehtipuhallin
Makita DUB184RT 18V 1x5,0Ah, akkulehtipuhallin osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 233,23 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DUB184RT (1x5,0Ah) puhallin + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 233,23 € | 243,13 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akku lehtipuhallin Makita DUB184RT; 18 V; 1x5,0 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 278,90 € | 278,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita Puhallin LXT DUB184RTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 286,93 € | 286,93 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DUB184RT 18V 5Ah lehtipuhallinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
329,00 € | 333,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita DUB184RT Lehtipuhallin sis. akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 370,70 € | 372,69 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 243,13 €
233,23 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 278,90 €
278,90 €
286,93 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 333,90 €
329,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 372,69 €
370,70 €
Makita DUB184RT 18V 1x5,0Ah, akkulehtipuhallin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Valmistajan tuotesivu | http://www.makita.be/machine/dub184rt-bladblazer-18v/ |
Akun jännite | 18 V |
Nopeus | 18 000 rpm |
EAN-koodi | 0088381887618 |
Hintakehitys
Korkein hinta
370,70 €
Keskihinta
299,75 €
Alin hinta
233,23 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.