Makita DUN500WZ LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Makita DUN500WZ LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 304,45 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DUN500WZ pensasleikkuri + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 304,45 € | 314,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita 18-vuotias pylväs pensasleikkuri dun500wz soloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 388,20 € | 388,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pensasleikkuri Makita DUN500WZ; 18 V; 50 cm langton (akku ja laturi eivät sisälly)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 401,09 € | 401,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUN500WZ Pensasleikkuri ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 päivää | 429,20 € | 431,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita LXT DUN500WZ 18V pensasleikkuri runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
479,00 € | 483,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 314,35 €
304,45 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 388,20 €
388,20 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 401,09 €
401,09 €
Toimitusaika 4-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 431,19 €
429,20 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 483,90 €
479,00 €
Makita DUN500WZ LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Mitat | |
Pituus | 2 115 mm |
Leveys | 97 mm |
Korkeus | 136 mm |
Paino | 4,3 kg |
Akun jännite | 18 V |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dun500wz.html |
Nopeus | 4 400 rpm |
Äänenvoimakkuus | 92 db |
EAN-koodi | 0088381894715 |
Hintakehitys
Korkein hinta
479,00 €
Keskihinta
400,39 €
Alin hinta
304,45 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.