Bosch PFS 3000-2 (0603207100), maaliruisku
Bosch PFS 3000-2 (0603207100), maaliruisku osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 107,41 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch PFS 3000-2 väripistooli 0603207100Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 107,41 € | 117,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch PFS 3000-2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 131,33 € | 131,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Maaliruisku Bosch PFS 3000-2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 139,00 € | 139,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY PFS 3000-2 Maaliruisku 650 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 147,40 € | 149,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Maaliruisku PFS3000-2, BoschNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 175,00 € | 175,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 117,31 €
107,41 €
131,33 €
139,00 €
147,40 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 175,00 €
175,00 €
Bosch PFS 3000-2 (0603207100), maaliruisku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140731126, 3165140731140 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
175,00 €
Keskihinta
140,03 €
Alin hinta
107,41 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.