Makita DVP180Z LXT 18V, tyhjiöpumppu (ilman akkua ja laturia)
Makita DVP180Z LXT 18V, tyhjiöpumppu (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 359,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita 18-volttinen langaton imupumppu dvp180z soloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 359,00 € | 359,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DVP180Z 18V tyhjiöpumppu runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
359,00 € | 363,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tyhjiöpumppu Makita DVP180Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 374,00 € | 374,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DVP180Z Tyhjiöpumppu ilman akkuja ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 383,00 € | 384,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 359,00 €
359,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 363,90 €
359,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 374,00 €
374,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 384,99 €
383,00 €
Makita DVP180Z LXT 18V, tyhjiöpumppu (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Paino | 3,5 kg |
Pituus | 265 mm |
Korkeus | 175 mm |
Syvyys | 93 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dvp180z.html |
Akun jännite | 18 V |
Hintakehitys
Korkein hinta
383,00 €
Keskihinta
368,75 €
Alin hinta
359,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.