Logitech MK545 Advanced, näppäimistö ja hiiri
Logitech MK545 Advanced, näppäimistö ja hiiri osastosta Näppäimistöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 73,67 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Logitech MK545 Edistynyt näppäimistö ja hiiri US Intl - Näppäimistö ja Hiirisetti - Universal - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 73,67 € | 80,66 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech MK545 näppäimistö ja hiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 84,95 € | 89,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 80,66 €
73,67 €
84,95 €
Logitech MK545 Advanced, näppäimistö ja hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5099206079373, 5099206079380, 5099206079366, 5099206079359, 5099206079922, 50992060793617 |
Valmistaja | Logitech |
Yhteys | Langaton |
Liitäntä | USB |
Mitat | |
Leveys | 457 mm |
Korkeus | 24 mm |
Syvyys | 193 mm |
Paino | 805 g |
Mukana tuleva hiiri | Logitech M510 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.logitech.com/en-sg/product/mk545-advanced-wireless-keyboard-mouse-combo |
Hintakehitys
Korkein hinta
84,95 €
Keskihinta
79,31 €
Alin hinta
73,67 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.