Philips 345B1C (34"), näyttö
Philips 345B1C (34"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 360,72 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Näyttö PHILIPS 345B1C 31,5"" VA, WQHD, 5ms, 300 cd/m²Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 360,72 € | 364,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
34" Philips B-linja 345B1C - 3440x1440 - 100Hz - VA - Kaareva näyttö - Kaiuttimet - 5 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 364,58 € | 364,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips B-line 345b1c Curved 34"" 3440 X 1440 21:9 Va 100hzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 390,00 € | 390,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 34"" B-Line 345B1C, UWQHD, VA -kaareva näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 409,90 € | 414,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
PHILIPS 345B1C/00 34in 3440x1440 CURVEDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 422,05 € | 426,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 364,61 €
360,72 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 364,58 €
364,58 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 390,00 €
390,00 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 414,80 €
409,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 426,95 €
422,05 €
Philips 345B1C (34"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 34 tuumaa, 86,36 cm, 21:9, 300 cd/m2, 3000:1, 80000000:1, 5 ms, 178 astetta, 178 astetta |
Koko | 34 tuumaa |
Halkaisija | 86,36 cm |
Kuvasuhde | 21:9 |
Kirkkaus | 300 cd/m2 |
Kontrastisuhde | 3000:1 |
Dynaaminen kontrastisuhde | 80000000:1 |
Vasteaika | 5 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 5 W |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 440 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 807 mm |
Korkeus | 367 mm |
Syvyys | 110 mm |
Paino | 7,62 kg |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 807 mm |
Korkeus | 601 mm |
Syvyys | 250 mm |
Paino | 11,32 kg |
Liitännät | |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Virkistystaajuus | |
Pysty | |
Minimi | 48 Hz |
Maksimi | 100 Hz |
Vaaka | |
Maksimi | 160 KHz |
Minimi | 30 KHz |
Virrankäyttö (normaalitila) | 45 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
Valmistaja | Philips |
Muotoilu | Kaareva |
EAN-koodi | 8712581760779 |
Hintakehitys
Korkein hinta
422,05 €
Keskihinta
389,45 €
Alin hinta
360,72 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.