Samsung U28R550U (28"), näyttö
Samsung U28R550U (28"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 199,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung U28R55 28" 4K UHD -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 199,99 € | 206,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
28" Samsung U28R55 - 3840x2160 (4k / UHD) - IPS - HDR10 - 4 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 228,68 € | 228,68 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 28"" U28R550UQP 4K UHD, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 249,90 € | 254,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Ur55 28"" 3840 X 2160 16:9 Ips 60hzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 300,08 € | 300,08 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Samsung LU28R550UQUXEN 28"" näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 329,00 € | 333,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung U28R55 28" 4K UHD -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 329,95 € | 336,90 € | Katso tuotetta ▸ |
199,99 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 228,68 €
228,68 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 254,80 €
249,90 €
300,08 €
329,00 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 336,90 €
329,95 €
Samsung U28R550U (28"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 28 tuumaa, 1000:1, 300 cd/m2, 4 ms, 178 astetta, 178 astetta, 16:9 |
Koko | 28 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kirkkaus | 300 cd/m2 |
Vasteaika | 4 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Kuvasuhde | 16:9 |
Valmistaja | Samsung |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 75 mm |
Korkeus | 75 mm |
Liitännät | |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
Ultra HD | On |
AMD FreeSync | On |
EAN-koodi | 8806090137297, 8806090961809, 8806094771831 |
Hintakehitys
Korkein hinta
329,95 €
Keskihinta
272,93 €
Alin hinta
199,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.