Xiaomi 27"" Mi Desktop, Full HD, IPS -näyttö
Xiaomi 27"" Mi Desktop, Full HD, IPS -näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 169,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Xiaomi 27"" Mi Desktop, Full HD, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi 27"" Mi 2K, QHD, IPS -pelinäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 449,00 € | 453,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
27" Xiaomi Pelaaminen - 2560x1440 - 165Hz - IPS - 1 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 299,45 € | 299,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27" IPS QHD 1ms 165HzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 386,90 € | 386,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 173,90 €
169,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 453,90 €
449,00 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 299,45 €
299,45 €
Toimitusaika 2 - 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 386,90 €
386,90 €
Xiaomi 27"" Mi Desktop, Full HD, IPS -näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6934177736841, 6934177722714, 6934177741814 |
Valmistaja | Xiaomi |
Hintakehitys
Korkein hinta
449,00 €
Keskihinta
326,09 €
Alin hinta
169,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.