Canon EF 85mm f/1.4L IS USM, objektiivi
Canon EF 85mm f/1.4L IS USM, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 1 600 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Canon EF 85mm F/1.4L IS USM -objektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 26 päivää | 1 600 € | 1 605 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon EF 85mm f/1,4L IS USMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 2 009 € | 2 013 € | Katso tuotetta ▸ |
1 600 €
2 009 €
Canon EF 85mm f/1.4L IS USM, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Canon |
Aukko | f/1.4 |
Linssin polttoväli | 85mm |
Mitat | |
Halkaisija | 88,6 mm |
Paino | 950 g |
Pituus | 105,4 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.canon.fi/lenses/ef-85mm-f-1-4-l-is-usm-lens/ |
Suodinkierteet | 77 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
2 009 €
Keskihinta
1 804 €
Alin hinta
1 600 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.