Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM, objektiivi
Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 929 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Canon RF 24-240 mm F4-6.3 IS USMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 929 € | 929 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon RF 24-240mm f/4-6.3 IS USMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 949 € | 953 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM -objektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 955 € | 955 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM -objektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 955 € | 960 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Canon Rf 24-240mm F4-6.3 Is Usm Canon RfNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 1 100 € | 1 100 € | Katso tuotetta ▸ |
929 €
949 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 955 €
955 €
1 100 €
Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Canon |
Aukko | f/4.0-6.3 |
Linssin polttoväli | 24-240mm |
Mitat | |
Halkaisija | 80,4 mm |
Paino | 750 g |
Pituus | 122,5 mm |
Himmenninlevyjä | 7 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.canon.fi/lenses/rf-24-240mm-f4-6-3-is-usm/ |
Suodinkierteet | 72 mm |
EAN-koodi | 4549292151411 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 100 €
Keskihinta
978 €
Alin hinta
929 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.