Canon RF 70-200mm f/4 L IS USM, objektiivi
Canon RF 70-200mm f/4 L IS USM, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 83,70 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Canon ET-83G Lens HoodNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 83,70 € | 90,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon RF 70-200mm F/4 L IS USMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 1 649 € | 1 649 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon RF 70-200mm f/4L IS USM (Avattu pakkaus)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 1 620 € | 1 624 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon RF 70-200mm f/4L IS USMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 1 649 € | 1 653 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon RF 70-200mm F4.0L IS USM -telezoom-objektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 1 760 € | 1 760 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon RF 70-200mm F4.0L IS USM -telezoom-objektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 760 € | 1 765 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Canon Rf 70-200mm F4 L Is Usm Canon RfNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 1 950 € | 1 950 € | Katso tuotetta ▸ |
83,70 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 649 €
1 649 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 624 €
1 620 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 653 €
1 649 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 1 760 €
1 760 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 765 €
1 760 €
1 950 €
Canon RF 70-200mm f/4 L IS USM, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4549292162769, 4549292162776 |
Valmistaja | Canon |
Aukko | f/4 |
Linssin polttoväli | 70-200mm |
Mitat | |
Halkaisija | 83,5 mm |
Paino | 695 g |
Pituus | 1 193 mm |
Rakenne | 16 elementtiä 11 ryhmässä |
Suurennus | 0,28 |
Tarkennusetäisyys | 60 cm |
Täyskoon kenni | On |
Vastavalosuoja | ET-83G (WIII) |
Himmenninlevyjä | 9 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.canon.fi/lenses/rf-70-200mm-f4-is-usm-lens/ |
Objektiivin tyyppi | Zoom tele |
Linssisuoja | E-77II |
Objektiivin kotelo | LP1319 |
Pöly ja kosteussuojaus | On |
Suodinkierteet | 77 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 950 €
Keskihinta
1 496 €
Alin hinta
83,70 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.