Canon RF 85mm F1.2L USM, objektiivi
Canon RF 85mm F1.2L USM, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 2 950 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Canon RF 85mm F1.2L USM -teleobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 2 950 € | 2 955 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon RF 85MM F/1.2L USM DS -teleobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 3 599 € | 3 604 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon RF 85mm f/1,2L USMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 3 499 € | 3 503 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon RF 85mm f/1,2L DS USMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 3 979 € | 3 983 € | Katso tuotetta ▸ |
2 950 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 3 604 €
3 599 €
3 499 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 3 983 €
3 979 €
Canon RF 85mm F1.2L USM, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Canon |
Aukko | f/1.2 |
Linssin polttoväli | 85mm |
Mitat | |
Halkaisija | 103,2 mm |
Paino | 1 195 g |
Pituus | 117,3 mm |
Rakenne | 13 elementtiä 9 ryhmässä |
Täyskoon kenni | On |
Himmenninlevyjä | 9 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.canon.fi/lenses/rf-85mm-f1-2l-usm/ |
Suodinkierteet | 82 mm |
EAN-koodi | 4549292146691, 4549292159608 |
Hintakehitys
Korkein hinta
3 979 €
Keskihinta
3 507 €
Alin hinta
2 950 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.