Fujifilm Fujinon XF 16mm f/2.8 R WR -objektiivi
Fujifilm Fujinon XF 16mm f/2.8 R WR -objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 445,16 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fujifilm Xf 16mm F/2.8 Wr Silver Fujifilm X MountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 445,16 € | 445,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujifilm FUJINON XF16mmF2.8 R WR MILC Wide lens BlNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 460,57 € | 460,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujifilm Fujinon XF 16mm f/2,8 WR hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 469,00 € | 472,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 445,16 €
445,16 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 460,57 €
460,57 €
469,00 €
Fujifilm Fujinon XF 16mm f/2.8 R WR -objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fujifilm |
Aukko | f/2.8 |
Linssin polttoväli | 16mm |
EAN-koodi | 4547410397314, 4547410397307, 0074101040050 |
Hintakehitys
Korkein hinta
469,00 €
Keskihinta
458,24 €
Alin hinta
445,16 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.