Fujifilm Fujinon XF 50mm f/2 R WR, objektiivi
Fujifilm Fujinon XF 50mm f/2 R WR, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 481,74 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fujifilm Fujinon Xf 50/2,0 R Wr Fujifilm X MountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 481,74 € | 481,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujifilm Fujinon XF 50mm f/2,0 R WR mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 519 € | 523 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujifilm Fujinon XF 50mm f/2,0 R WR hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 519 € | 523 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujifilm FUJINON XF50mm F2 R WR -objektiivi, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 520 € | 525 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujifilm FUJINON XF50mm F2 R WR -objektiivi, hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 531 € | 536 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujifilm XF 50mm F2.0 R WR MILC/SLR Telephoto LensNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 550 € | 550 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fujifilm Fujinon XFNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 550 € | 550 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 481,74 €
481,74 €
519 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 523 €
519 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 525 €
520 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 536 €
531 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 550 €
550 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 550 €
550 €
Fujifilm Fujinon XF 50mm f/2 R WR, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fujinon |
Aukko | f/2 |
Linssin polttoväli | 50mm |
Mitat | |
Halkaisija | 59,4 mm |
Paino | 200 g |
Pituus | 60 mm |
Rakenne | 9 elementtiä 7 ryhmässä |
Himmenninlevyjä | 9 |
Suodinkierteet | 46 mm |
EAN-koodi | 0074101031270, 4547410435856 |
Hintakehitys
Korkein hinta
550 €
Keskihinta
524 €
Alin hinta
481,74 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.