Fujifilm Fujinon XF8-16mmF2.8 R LM WR, objektiivi
Fujifilm Fujinon XF8-16mmF2.8 R LM WR, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 1 793 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fujifilm XF8-16 mm F2.8 R LM WR MILC/SLR Ultra-widNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 1 793 € | 1 793 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujifilm Fujinon XF 8-16mm f/2,8 R LM WRNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 1 799 € | 1 803 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 793 €
1 793 €
1 799 €
Fujifilm Fujinon XF8-16mmF2.8 R LM WR, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fujifilm |
Aukko | f/2.8 |
Linssin polttoväli | 8-16mm |
Mitat | |
Halkaisija | 88 mm |
Paino | 805 g |
Pituus | 121,5 mm |
Rakenne | 20 elementtiä 13 ryhmässä |
Valmistajan tuotesivu | http://www.fujifilm.com/products/digital_cameras/x/fujinon_lens_xf8_16mmf28_r_lm_wr/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 799 €
Keskihinta
1 796 €
Alin hinta
1 793 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.