Nikon NIKKOR Z 100-400mm f/4.5-5.6 VR S, telezoomobjektiivi
Nikon NIKKOR Z 100-400mm f/4.5-5.6 VR S, telezoomobjektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 3 099 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nikon Nikkor Z 100-400mm f/4,5-5,6 VR SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 3 099 € | 3 103 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon Nikkor Z 400mm f/4,5 VR SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 3 799 € | 3 803 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon NIKKOR Z 100-400mm f/4.5-5.6 VR S -telezoomobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 97 päivää | 3 100 € | 3 105 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon NIKKOR Z 400mm f/4.5 VR S -teleobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 3 850 € | 3 855 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon NIKKOR Z 400mm f/4.5 VR SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 3 810 € | 3 810 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon NIKKOR Z 400mm f/4.5 VR S -teleobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 3 850 € | 3 850 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
3 099 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 3 803 €
3 799 €
Toimitusaika 97 päivää
Hinta toimituskuluineen 3 105 €
3 100 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 3 855 €
3 850 €
3 810 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 3 850 €
3 850 €
Nikon NIKKOR Z 100-400mm f/4.5-5.6 VR S, telezoomobjektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Nikon |
Aukko | f/4,5–5,6 |
Linssin polttoväli | 100–400 mm |
Mitat | |
Halkaisija | 98 mm |
Paino | 1 435 g |
Pituus | 222 mm |
Rakenne | 25 elementtiä 20 ryhmässä |
Suurennus | 0,38x |
Himmenninlevyjä | 9 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.nikon.fi/fi_FI/product/nikkor-z-lenses/auto-focus-lenses/fx/zoom/nikkor-z-100-400mm-f-4-5-5-6-vr-s?product_code=JMA716DA |
Kuvakulma | FX-muoto: 24°20'–6°10', DX-muoto: 16°–4° |
Suodinkierteet | 77 mm |
EAN-koodi | 4960759906557, 4960759909459, 4960759911070 |
Hintakehitys
Korkein hinta
3 850 €
Keskihinta
3 585 €
Alin hinta
3 099 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.