Olympus M.Zuiko Digital ED 30mm 1:3.5 Macro, objektiivi
Olympus M.Zuiko Digital ED 30mm 1:3.5 Macro, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 289,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 30mm f/3,5 Macro mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 289,00 € | 292,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 30mm 1:3.5 MACRONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 20 päivää | 349,99 € | 354,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 292,90 €
289,00 €
349,99 €
Olympus M.Zuiko Digital ED 30mm 1:3.5 Macro, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Olympus |
Aukko | f/3.5 |
Linssin polttoväli | 30mm |
Mitat | |
Halkaisija | 57 mm |
Paino | 128 g |
Pituus | 60 mm |
Rakenne | 7 elementtiä 6 ryhmässä |
Valmistajan tuotesivu | https://www.olympus.fi/site/fi/c/lenses/om_d_pen_lenses/m_zuiko_premium/m_zuiko_digital_ed_30mm_1_3_5_macro/index.html |
Suodinkierteet | 46 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
349,99 €
Keskihinta
319,50 €
Alin hinta
289,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.