Panasonic Lumix S Pro 24-70mm F2.8 (S-E2470), objektiivi
Panasonic Lumix S Pro 24-70mm F2.8 (S-E2470), objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 1 999 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Panasonic Lumix S 24-70mm f/2,8Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 1 999 € | 2 003 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic Lumix S Pro 24-70mm F/2.8 - (löytötuote Luokka 2)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 2 200 € | 2 200 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic Lumix S Pro 24-70mm F/2.8 L-mountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 2 390 € | 2 390 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic LUMIX S Pro 24-70 mm f2.8 -objektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 33 päivää | 2 200 € | 2 205 € | Katso tuotetta ▸ |
1 999 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 2 200 €
2 200 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 390 €
2 390 €
Toimitusaika 33 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 205 €
2 200 €
Panasonic Lumix S Pro 24-70mm F2.8 (S-E2470), objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Panasonic |
Aukko | f/2.8 |
Linssin polttoväli | 24-70mm |
Valmistajan tuotesivu | https://shop.panasonic.com/cameras-and-camcorders/lumix-camera-lenses/S-E2470.html |
EAN-koodi | 5025232899074 |
Hintakehitys
Korkein hinta
2 390 €
Keskihinta
2 197 €
Alin hinta
1 999 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.