Rexel Momentum X410-SL P4 -paperintuhooja
Rexel Momentum X410-SL P4 -paperintuhooja osastosta Paperisilppurit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 150,80 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Rexel Momentum X410-SL P4 paperintuhoojaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 150,80 € | 150,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Paperintuhooja Rexel Momentum X410-SL P4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 156,90 € | 161,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rexel Momentum Slimline X410 -paperisilppuri, P4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 193,99 € | 198,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rexel Paperisilppuri Momentum X410-SL P4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 234,99 € | 234,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
150,80 €
156,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 198,89 €
193,99 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 234,99 €
234,99 €
Rexel Momentum X410-SL P4 -paperintuhooja
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5028252523301 |
Valmistaja | Rexel |
Hintakehitys
Korkein hinta
234,99 €
Keskihinta
184,17 €
Alin hinta
150,80 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.