Acuvue Vita, kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl
Acuvue Vita, kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta LensOn.com hintaan 25,79 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Johnson & Johnson Acuvue Vita 6Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 25,79 € | 25,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Acuvue Vita (6 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 25,89 € | 29,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Acuvue VitaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 29,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ |
25,79 €
25,89 €
29,90 €
Acuvue Vita, kuukausikäyttöiset piilolinssit 6 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
29,90 €
Keskihinta
27,19 €
Alin hinta
25,79 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.