Alcon Dailies TOTAL1, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
Alcon Dailies TOTAL1, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta LensOn.com hintaan 79,88 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Alcon Dailies Total1 90Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 79,88 € | 79,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dailies TOTAL1 (90 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 79,89 € | 79,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DAILIES TOTAL1 90pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 79,90 € | 79,90 € | Katso tuotetta ▸ |
79,88 €
79,89 €
79,90 €
Alcon Dailies TOTAL1, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0846566850297, 0630175508218 |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,90 €
Keskihinta
79,89 €
Alin hinta
79,88 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.