Bausch & Lomb Biotrue ONEday for Presbyopia, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
Bausch & Lomb Biotrue ONEday for Presbyopia, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta LensOn.com hintaan 25,79 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bausch & Lomb Biotrue ONEday for Presbyopia 30Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 25,79 € | 25,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Biotrue ONEday for Presbyopia (30 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 25,89 € | 29,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Biotrue ONEday for Presbyopia 30pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 29,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,79 €
25,79 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 29,79 €
25,89 €
Toimitusaika 0 päivä
Hinta toimituskuluineen 34,80 €
29,90 €
Bausch & Lomb Biotrue ONEday for Presbyopia, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0785810075317 |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,90 €
Keskihinta
27,19 €
Alin hinta
25,79 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.