CooperVision Biomedics 1 Day Extra, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
CooperVision Biomedics 1 Day Extra, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta LensOn.com hintaan 30,18 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
CooperVision Biomedics 1 day Extra 90Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 30,18 € | 30,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Biomedics 1 Day Extra (90 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 30,28 € | 34,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Biomedics 1 day Extra 90pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 44,90 € | 49,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 30,18 €
30,18 €
30,28 €
44,90 €
CooperVision Biomedics 1 Day Extra, kertakäyttöiset piilolinssit 90 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0829196083327, 0829196342875 |
Hintakehitys
Korkein hinta
44,90 €
Keskihinta
36,46 €
Alin hinta
30,18 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.