Makita DDF486Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Makita DDF486Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 177,44 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DDF486Z porakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 177,44 € | 187,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DDF486Z - drill/driver - cordless - 2-speed - Ei batteryNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 260,13 € | 260,13 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pora/ruuvinväännin Makita DDF486Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 275,00 € | 275,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DDF486Z -akkuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 289,90 € | 294,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita DDF486Z Porakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 290,40 € | 292,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DDF486Z 18V akkuporakone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
349,00 € | 353,90 € | Katso tuotetta ▸ |
177,44 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 260,13 €
260,13 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 275,00 €
275,00 €
289,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 292,39 €
290,40 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 353,90 €
349,00 €
Makita DDF486Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381739702 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
349,00 €
Keskihinta
273,65 €
Alin hinta
177,44 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.