Makita DHP482RFX9 LXT 18V 2x3,0Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin + tarvikesarja
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Iskuporakone Makita HP1630K
Makita DHR242Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
Makita DTW251Z, iskevä akkumutterinväännin (Ilman akkua ja laturia)
Makita DHP489Z LXT 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Magneettiporakone Makita HB350; 1050 W
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Porakoneet ja ruuvinvääntimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Samankaltaisia tuotteita
-
Iskuporakone Makita HP1630K
-
Makita DHR242Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DTW251Z, iskevä akkumutterinväännin (Ilman akkua ja laturia)
-
Makita DHP489Z LXT 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Magneettiporakone Makita HB350; 1050 W
-
Makita DHR183Z LXT 18V SDS+, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DHR171 LXT 18V SDS+, poravasara
-
Makita DDF486RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin
-
Makita TW001GZ XGT 40V 3/4", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Makita HP001GZ XGT 40V, akkuiskuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DF333DWAE CXT 12V 2x2Ah, akkuporakone + Makpac
-
Makita DHP482RTJ 18V 2x5,0Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin
-
Makita DDF484Z LXT 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DHP484Z LXT 18V, akkuiskuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DDF484RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Macpac
-
Makita DDF483Z LXT 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DTD154Z LXT 18V, iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DFS452Z LXT 18V, ruuvinväännin kipsilevyruuveille (ilman akkua ja laturia)
Katsotuimmat Porakoneet ja ruuvinvääntimet
-
alk. 231 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 58 €
Bosch GO (06019H2101) 3,6V ix1,5Ah L-BOXX MINI, ruuvinväännin
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 199 €
Makita DTD172Z LXT 18V 1/4", iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 278 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
-
alk. 71 €
Bosch UniversalImpact 18V-60 (06039D7100) 18V, akkuiskuporakone/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 249 €
Makita DTW301Z LXT 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 141 €
DeWalt DCD778S2T XR 18V 2x1,5Ah, akkupora/-ruuvinväännin
-
alk. 116 €
Makita DDF083Z LTX 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 216 €
Makita TW007GZ XGT 40V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 136 €
DeWalt DCF850NT-XJ XR 18V 1/4", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 237 €
Bosch GDS 18V-1000 Professional (06019J8300) 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 86 €
Makita DTW190Z LXT 18V 1/2", iskevä mutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 245 €
Makita DFR550ZX1 LXT 18V, nauharuuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 298 €
HiKOKI WR18DH (68010553) 18V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 215 €
DeWalt DCF891N-XJ XR 18V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 146 €
Makita DDF453RFE3 18V 3,0Ah, akkuporakone
Hiomakoneet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 104 €
Makita DBO481Z LXT 18V, akkutasohioakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 117 €
Makita DGD800Z LXT 18V, suorahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 152 €
Makita DGA504Z LXT 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 173 €
Bosch GGS 28 Professional (0601220100) 650W, suorahiomakone
-
alk. 83 €
Bosch GEX 185-LI Professional (06013A5020) 18V, akkuepäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 179 €
Ryobi ONE+ HP RAG18X-0 (5133005011) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 243 €
Bosch GGS 28 LCE Professional (0601221100) 650W, suorahiomakone
-
alk. 87 €
Bosch GWS 1400 Professional (0601824800) 1400W, kulmahiomakone
-
alk. 43 €
Metabo FSX 200 Intec, epäkeskohiomakone
-
alk. 191 €
DeWalt DCG409VSN-XJ XR 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 59 €
Ryobi ONE+ RPS18-0 (5133005394) 18V, akkukärkihiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 98 €
Kulmahiomakone Metabo WEV 11-125 Quick
-
alk. 195 €
DeWalt DCM848N XR 18V, akkukiillotuskone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 116 €
DeWalt DCG405N 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 106 €
Metabo SXE 3125 (600443000) 310W, epäkeskohiomakone
-
alk. 169 €
Scheppach Tiger 2000S 120W, vesitahko
-
alk. 74 €
Makita DGA452Z, kulmahiomakone 18 V, ilman akkua ja laturia
-
alk. 34 €
Einhell RT-OS 13 (4460560) 130W, kärkihiomakone
Makita DHP482RFX9 LXT 18V 2x3,0Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin + tarvikesarja
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.de/data/sr/productinfo/generated/dhp482rfx9_11.pdf |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 198 mm |
Leveys | 79 mm |
Korkeus | 249 mm |
Paino | 1,8 kg |
Poraistukan koko | 13 mm |
Nopeus | 1 900 rpm |
Maksimi vääntö | 62 Nm |
Työvalo | On |
Iskuluku | 28 500 min-1 |
Pikaistukka | On |
EAN-koodi | 0088381748469 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 231 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 58 €
Bosch GO (06019H2101) 3,6V ix1,5Ah L-BOXX MINI, ruuvinväännin
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 199 €
Makita DTD172Z LXT 18V 1/4", iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 278 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/porakoneet-ja-ruuvinvaantimet/makita-dhp482rfx9-lxt-18v-2x30ah-akkuiskupora-ruuvinvaannin-plus-tarvikesarja/13983608
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.