AMD Ryzen 9 5900X, prosessori
AMD Ryzen 9 5900X, prosessori osastosta Prosessorit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 309,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AMD Ryzen 9 5900X 3,70 GHz, AM4 -suoritin, boxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 309,00 € | 313,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 9 5900X CPU - 12 ydintä - 3.7 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (ilman jäähdytintä)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 309,90 € | 309,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 9 5900X, AM4, 3.7 GHz, 12-Core, BoxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 309,90 € | 309,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 9 5900X -prosessori AM4 -kantaanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 309,99 € | 314,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
AMD Ryzen 9 5900X -prosessori AM4 -kantaanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 8-10 päivässä | 319,95 € | 319,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Amd Ryzen 9 5900x 3.7ghz Socket Am4 SuoritinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 399,00 € | 399,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 313,90 €
309,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 309,90 €
309,90 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 309,90 €
309,90 €
309,99 €
Toimitusaika perillä 8-10 päivässä
Hinta toimituskuluineen 319,95 €
319,95 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 399,00 €
399,00 €
AMD Ryzen 9 5900X, prosessori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | AMD |
Muisti | |
Väylä | 2 kpl |
Muistin tyyppi | DDR4 |
Suorittimen ominaisuudet | |
Ydin | |
Määrä | 12 kpl |
Säikeet | 24 kpl |
Suoritinkanta | AM4 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.amd.com/en/products/cpu/amd-ryzen-9-5900x |
Nopeus | 3 700 MHz |
Prosessoriperhe | Ryzen 9 |
EAN-koodi | 0730143312738, 8592978286835 |
Hintakehitys
Korkein hinta
399,00 €
Keskihinta
326,29 €
Alin hinta
309,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.