Intel Core i3-12100, prosessori
Intel Core i3-12100, prosessori osastosta Prosessorit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 116,73 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Intel Core i3 12100 / 3.3 GHz prosessori - OEM CPU - 4 ydintä - 3.3 GHz - Intel LGA1700 - Bulk (Ilman jäähdytintä)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 116,73 € | 116,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core i3-12100 Alder Lake CPU - 4 ydintä - 3.3 GHz - Intel LGA1700 - Intel Boxed (jäähdyttimen kanssa)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 126,78 € | 126,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core i3-12100 3.3 GHz Alder Lake, LGA 1700 -suoritin, boxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 124,90 € | 129,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core I3 12100 3.3ghz Lga1700 Socket SuoritinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 130,82 € | 136,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core i3-12100, LGA1700, 3.30 GHz, 12MB, BoxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-7 päivää | 131,90 € | 131,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
INTEL Core i3-12100 3.3GHz LGA1700 Box (BX8071512100)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 13.5.2024 | 203,60 € | 208,50 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 116,73 €
116,73 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 126,78 €
126,78 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 129,80 €
124,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 136,81 €
130,82 €
Toimitusaika 4-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 131,90 €
131,90 €
Toimitusaika saatavilla 13.5.2024
Hinta toimituskuluineen 208,50 €
203,60 €
Intel Core i3-12100, prosessori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Intel |
Suorittimen ominaisuudet | |
Ydin | |
Määrä | 4 kpl |
Säikeet | 8 kpl |
Valmistustekniikka | 14 nm |
Virrankulutus | 89 W |
Intel Virtualization Technology | On |
Skaalautuvuus | 1S Only |
Enhanced Intel SpeedStep | On |
Execute Disable Bit | On |
Idle States | On |
Intel AES-NI | On |
Intel Hyper-Threading Technology | On |
Intel Turbo Boost Technology | On |
Intel VT-x (EPT) | On |
Tuetut käskykannat | |
SSSE3 | On |
MMX | On |
SSE | On |
SSE3 | On |
SSE2 | On |
SSE4.1 | On |
SSE4.2 | On |
Valmistajan tuotesivu | https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/134584/intel-core-i312100-processor-12m-cache-up-to-4-30-ghz.html |
Nopeus | 3 300 MHz |
Prosessoriperhe | Intel Core i3 |
Muisti | |
Maksimi muistikapasiteetti | 128 Gt |
EAN-koodi | 5032037238458, 3540260198743, 5032037238465 |
Hintakehitys
Korkein hinta
203,60 €
Keskihinta
139,12 €
Alin hinta
116,73 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.