Intel Core i7-10700K, prosessori
Intel Core i7-10700K, prosessori osastosta Prosessorit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 263,28 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Intel Core i7 10700K / 3.8 GHz processor CPU - 8 ydintä - 3.8 GHz - Intel LGA1200 - Bulk (Ilman jäähdytintä)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 263,28 € | 263,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core i7-10700K 3,8 GHz Comet Lake, LGA 1200 -suoritin, boxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 276,90 € | 281,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core I7 10700k 3.8ghz Lga1200 Socket SuoritinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 458,18 € | 458,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
INTEL – Cpu Core i7-10700K, box (BX8070110700K)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 10.5.2024 | 516 € | 521 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 263,28 €
263,28 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 281,80 €
276,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 458,18 €
458,18 €
Toimitusaika saatavilla 10.5.2024
Hinta toimituskuluineen 521 €
516 €
Intel Core i7-10700K, prosessori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Intel |
Suorittimen ominaisuudet | |
Ydin | |
Määrä | 8 kpl |
Säikeet | 16 kpl |
Valmistustekniikka | 14 nm |
Intel Virtualization Technology | On |
Skaalautuvuus | 1S Only |
Enhanced Intel SpeedStep | On |
Execute Disable Bit | On |
Idle States | On |
Intel AES-NI | On |
Intel Hyper-Threading Technology | On |
Intel Turbo Boost Technology | On |
Intel VT-x (EPT) | On |
Tuetut käskykannat | |
SSSE3 | On |
MMX | On |
SSE | On |
SSE3 | On |
SSE2 | On |
SSE4.1 | On |
SSE4.2 | On |
Valmistajan tuotesivu | https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/199335/intel-core-i7-10700k-processor-16m-cache-up-to-5-10-ghz.html |
Nopeus | 3 800 MHz |
Prosessoriperhe | Intel Core i7 |
Muisti | |
Maksimi muistikapasiteetti | 128 Gt |
EAN-koodi | 5032037188609, 5032037198943, 5032037198950, 8592978261504 |
Hintakehitys
Korkein hinta
516 €
Keskihinta
378,65 €
Alin hinta
263,28 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.