Erifon 4G Basic, pöytäpuhelin
Erifon 4G Basic, pöytäpuhelin osastosta Puhelimet nyt edullisimmin kaupasta DNA hintaan 98,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Erifon 4G Basic -pöytäpuhelinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 98,00 € | 102,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Erifon 4G Basic pöytäpuhelinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
99,00 € | 103,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Erifon Pöytä-GSM 4G Basic Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 99,00 € | 104,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Erifon 4G Basic -pöytäpuhelin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 119,00 € | 123,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Insmat Erifon 4G BASIC DESKNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 120 päivää | 162,54 € | 162,54 € | Katso tuotetta ▸ |
98,00 €
99,00 €
119,00 €
162,54 €
Erifon 4G Basic, pöytäpuhelin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Erifon, Insmat |
Mitat | |
Pituus | 180 mm |
Leveys | 200 mm |
Paksuus | 70 mm |
Paino | 570 g |
Akku | 800 mAh |
Liitettävyys | |
3G | On |
MHL-liitäntä | On |
Puheaika (maksimi) | 3 h |
Valmiusaika (maksimi) | 150 h |
Päänäyttö | LCD |
Radio (Fm) | On |
Puhelinluettelo | On |
EAN-koodi | 6438380001029 |
Hintakehitys
Korkein hinta
162,54 €
Keskihinta
115,51 €
Alin hinta
98,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.