Xiaomi 13 Pro 5G 12/256GB, älypuhelin
Xiaomi 13 Pro 5G 12/256GB, älypuhelin osastosta Puhelimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 1 299 euroa. Katso myös muut Xiaomi-puhelimet.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Xiaomi 13 Pro 256GB/12GB - Ceramic ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 1 299 € | 1 299 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi 13 Pro 256GB/12GB - Ceramic MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 1 299 € | 1 299 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi 13 Pro 5G 256/8 Gt -Android-puhelin, Ceramic BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 1 299 € | 1 304 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi 13 Pro 5G 256/8 Gt -Android-puhelin, Ceramic WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 1 299 € | 1 304 € | Katso tuotetta ▸ |
1 299 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 299 €
1 299 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 304 €
1 299 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 304 €
1 299 €
Xiaomi 13 Pro 5G 12/256GB, älypuhelin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Xiaomi |
Mitat | 720 |
Akku | 4 820 mAh |
Liitettävyys | 5G |
Prosessori | Snapdragon 8 Gen 2 |
Kamera | 50,3 Mpx |
Päänäyttö | |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 3 200 px |
Resoluutio (leveys) | 1 440 px |
Koko | 6,73 tuumaa |
EAN-koodi | 6941812712405, 6941812712610 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 299 €
Keskihinta
1 299 €
Alin hinta
1 299 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.