- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Pyykinpesukoneet
- ›Indesit MTWSA 51051 W, pyykinpesukone
Indesit MTWSA 51051 W, pyykinpesukone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Indesit MTWSA 51051 W, pyykinpesukone
Indesit BWE 91496X WSV EE, pyykinpesukone
Indesit BWSA 61051 W EU N, pyykinpesukone
Indesit MTWSA 61294 WK EE, pyykinpesukone
Indesit MTWE 81495 WK EE, pyykinpesukone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Pyykinpesukoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Pyykinpesukoneet
-
alk. 299 €
Electrolux EW2F3048R9 TimeCare 500, pyykinpesukone
-
alk. 599 €
LG F4Y5VRP6WY, kuivaava pyykinpesukone
-
alk. 499 €
Electrolux EW6S5438G6, pyykinpesukone
-
alk. 799 €
AEG L8TFI735E2 8000 ÖKOMIX, pyykinpesukone
-
alk. 999 €
LG FV90VNS2QE, pyykinpesukone
-
alk. 569 €
Hoover OW50-BP12307-S, pyykinpesukone
-
alk. 1349 €
Siemens iQ500 WG44G2FLDN, pyykinpesukone
-
alk. 357 €
Electrolux PerfectCare 600 EW6S5404E1, pyykinpesukone
-
alk. 369 €
Upo PI714AS, pyykinpesukone
-
alk. 199 €
Lykke Pro 2000, kuivaava pulsaattoripesukone
-
alk. 699 €
AEG 7000 ProSteam LWR722O84G, kuivaava pyykinpesukone
-
alk. 1197 €
AEG 7000 ProSteam LWR734B16P, kuivaava pyykinpesukone
-
alk. 349 €
Indesit MTWSE61294WKEE, pyykinpesukone
-
alk. 449 €
Whirlpool TDLR 6251BS FN, pyykinpesukone
-
alk. 399 €
Beko BWFT710416WB1, pyykinpesukone
-
alk. 399 €
LG FV34JNS0A1, pyykinpesukone
-
alk. 600 €
LG F2Y5FYP6W, pyykinpesukone
-
alk. 459 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
Kuivauskaapit ja kuivausrummut -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 829 €
Bosch WQG245ABSN, kuivausrumpu
-
alk. 471 €
Beko B3T42242, kuivausrumpu
-
alk. 549 €
Bosch WTH85VE6SN Serie 4, kuivausrumpu
-
alk. 999 €
Electrolux EW7H558E2, kuivausrumpu
-
alk. 599 €
LG RH80V5AV0N, kuivausrumpu
-
alk. 549 €
Whirlpool FFT M22 9X2B EE, kuivausrumpu
-
alk. 3500 €
Miele Professional PDR 507 HP, kuivausrumpu
-
alk. 800 €
Gorenje DNE82/GN, kuivausrumpu
-
alk. 573 €
Candy RO4H7A1TEX-S, kuivausrumpu
-
alk. 574 €
Candy CR4 H7A1DE-S, kuivausrumpu
-
alk. 484 €
Beko B3T67230, kuivausrumpu
-
alk. 549 €
Upo T92, kuivausrumpu
-
alk. 599 €
LG P0AOTR1W9, kuivausrumpu
-
alk. 575 €
Whirlpool AWZ9HPS, kuivausrumpu
-
alk. 449 €
Beko BTBC44XBM1, kuivausrumpu
-
alk. 850 €
AEG 8000 AbsoluteCare TR833A84E, kuivausrumpu
-
alk. 999 €
Miele TEC675WP 125 Edition, kuivausrumpu
-
alk. 841 €
Whirlpool AWZ 9HPS/PRO, kuivausrumpu
Indesit MTWSA 51051 W, pyykinpesukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8050147588505 |
Valmistaja | Indesit |
Edestätäytettävä | On - |
Kapasiteetti | 5 kg |
Linkousnopeus | 1 000 rpm |
Energialuokka | A++ EU |
Pesutulos | A EU |
Lapsilukko | On |
Väri | Valkoinen |
Energiansäästö-ohjelma | On |
Esipesu | On |
Hienopesu-ohjelma | On |
Käsinpesuohjelma | On |
Lyhytohjelma | On |
Ohjelmavaiheen näyttö | On |
Pikaohjelma | On |
Säädettävät jalat | On |
Tehohuuhtelu | On |
Vaahdontunnistus | On |
Villaohjelma | On |
Ylimääräinen huuhtelu | On |
Ylivuotosuoja | On |
Äänenvoimakkuus | 72 db |
Takuu | 2 vuotta |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 299 €
Electrolux EW2F3048R9 TimeCare 500, pyykinpesukone
-
alk. 599 €
LG F4Y5VRP6WY, kuivaava pyykinpesukone
-
alk. 499 €
Electrolux EW6S5438G6, pyykinpesukone
-
alk. 799 €
AEG L8TFI735E2 8000 ÖKOMIX, pyykinpesukone
-
alk. 999 €
LG FV90VNS2QE, pyykinpesukone
-
alk. 569 €
Hoover OW50-BP12307-S, pyykinpesukone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/pyykinpesukoneet/indesit-mtwsa-51051-w-pyykinpesukone/9178234
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.