Dewalt DT43909 Katkaisulaikka thin cutting 230 x 1,9 mm
Dewalt DT43909 Katkaisulaikka thin cutting 230 x 1,9 mm osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 1,42 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DT43909-QZ levy metallille 230mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 1,42 € | 11,32 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hiova katkaisulaikka DeWalt DT43909-QZ; 230x22,23 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 2,50 € | 10,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DT43909 Katkaisulaikka thin cutting 230 x 1,9 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 3,00 € | 3,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 11,32 €
1,42 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 10,40 €
2,50 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 3,99 €
3,00 €
Dewalt DT43909 Katkaisulaikka thin cutting 230 x 1,9 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048545539 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
3,00 €
Keskihinta
2,31 €
Alin hinta
1,42 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.