Kovametalliterä Bosch Optiline 190 mm
Kovametalliterä Bosch Optiline 190 mm osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 15,63 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Optiline Wood levy Ø 190x30mm 16z 2608641184Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 15,63 € | 25,53 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisuterä puulle Bosch OPTILINE WOOD; 190x2x30,0 mm; Z16; 15°Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 34,00 € | 41,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Pyörösahanterä Optiline Wood 190 x 30 x 2,0 mm, 16Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 36,98 € | 43,97 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,53 €
15,63 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,90 €
34,00 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 43,97 €
36,98 €
Kovametalliterä Bosch Optiline 190 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
36,98 €
Keskihinta
28,87 €
Alin hinta
15,63 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.