Metabo KSU 251 (629005000), jiirisahajalusta
Metabo KSU 251 (629005000), jiirisahajalusta osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 189,20 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo KSU 251 TyöpöytäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 189,20 € | 214,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jiirisahajalusta jiirisahoille Metabo KSU 251Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 270,00 € | 270,00 € | Katso tuotetta ▸ |
189,20 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 270,00 €
270,00 €
Metabo KSU 251 (629005000), jiirisahajalusta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4007430302236 |
Valmistaja | Metabo |
Mitat | 23 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.metabo.com/com/en/accessories/sawing/further-accessories-for-crosscut-and-mitre-saws/ksu-251-stand-for-mitre-saw-629005000.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
270,00 €
Keskihinta
229,60 €
Alin hinta
189,20 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.