Bosch GCM 8 SDE Professional (0601B19200), katkaisu- ja jiirisaha
Bosch GCM 8 SDE Professional (0601B19200), katkaisu- ja jiirisaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 485,20 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GCM 8 SDE Katkaisu- ja jiirisahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 485,20 € | 495 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GCM 8 SDE jiirisaha 0601B19200Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 541 € | 551 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GCM 8 SDENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 60 päivää | 565 € | 565 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisu- ja jiirisaha Bosch GCM 8 SDE ProfessionalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 659 € | 659 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Katkaisu- / jiirisaha GCM 8 SDENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 725 € | 775 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GCM 8 SDE ProfessionalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 741 € | 746 € | Katso tuotetta ▸ |
485,20 €
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 551 €
541 €
565 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 659 €
659 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 775 €
725 €
741 €
Bosch GCM 8 SDE Professional (0601B19200), katkaisu- ja jiirisaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140654364 |
Teho | 1 600 W |
Mitat | |
Syvyys | 910 mm |
Korkeus | 410 mm |
Paino | 18,5 kg |
Pituus | 460 mm |
Terän halkaisija | 216 mm |
Nopeus | 5 000 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/gcm-8-sde-30917-ocs-p/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
741 €
Keskihinta
619 €
Alin hinta
485,20 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.