Bosch GTS 635-216 (0601B42000), pöytäpyörösaha
Bosch GTS 635-216 (0601B42000), pöytäpyörösaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 388,82 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GTS 635-216 pöytäsaha 0601B42000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 388,82 € | 398,72 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pöytäsaha Bosch GTS 635-216Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 478,00 € | 478,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GTS 635-216 Pöytäpyörösaha 1600 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 päivää | 510 € | 520 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GTS 635-216 Professional -pöytäsahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 533 € | 538 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch BORDRUNDSAV GTS 635-216Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 592 € | 592 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 398,72 €
388,82 €
478,00 €
510 €
533 €
592 €
Bosch GTS 635-216 (0601B42000), pöytäpyörösaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140947008 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
592 €
Keskihinta
500 €
Alin hinta
388,82 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.