Dewalt DWS727-QS 1675W, katkaisu- ja jiirisaha
Dewalt DWS727-QS 1675W, katkaisu- ja jiirisaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 700 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DWS727-QS Katkaisu- ja jiirisahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 700 € | 709 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DWS727-QS Katkaisu- ja jiirisahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 740 € | 750 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisu- ja jiirisaha DeWalt DWS727; 1600 W; 250 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 801 € | 801 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DWS727 250mm katkaisu- ja jiirisahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
885 € | 890 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dewalt DWS727-QS Katkaisu- ja jiirisahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 899 € | 924 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 709 €
700 €
740 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 801 €
801 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 890 €
885 €
899 €
Dewalt DWS727-QS 1675W, katkaisu- ja jiirisaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 1 600 W |
Akun jännite | 54 V |
Mitat | |
Syvyys | 480 mm |
Korkeus | 460 mm |
Paino | 23 kg |
Pituus | 770 mm |
Terän halkaisija | 250 mm |
Nopeus | 4 300 rpm |
EAN-koodi | 5035048707159 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
899 €
Keskihinta
805 €
Alin hinta
700 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.