Metabo STEB 65 Quick (601030500) 450W, pistosaha
Metabo STEB 65 Quick (601030500) 450W, pistosaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 72,76 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo NopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 72,76 € | 79,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pistosaha Metabo STEB 65 QUICKNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 78,00 € | 78,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo STEB 65 QUICK Pistosaha laukun kanssa, 450 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 82,20 € | 84,19 € | Katso tuotetta ▸ |
72,76 €
78,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,19 €
82,20 €
Metabo STEB 65 Quick (601030500) 450W, pistosaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4007430289056, 4007430289049 |
Valmistaja | Metabo |
Hintakehitys
Korkein hinta
82,20 €
Keskihinta
77,65 €
Alin hinta
72,76 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.