ADATA LEGEND 710 (512 GB, PCIe, M.2) ALEG-710-1TCS, SSD-kovalevy
ADATA LEGEND 710 (512 GB, PCIe, M.2) ALEG-710-1TCS, SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 41,12 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
A-Data Legend 710 SSD - 512GB - M.2 2280 (80mm) PCIe 3.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 41,12 € | 48,11 € | Katso tuotetta ▸ | ||
A-DATA – ADATA LEGEND 710 512GB PCIe M.2 SSD (ALEG-710-512GCS)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 42,80 € | 47,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ADATA Legend 710 512 Gt, PCIe 3.0, M.2 -SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 44,90 € | 49,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 48,11 €
41,12 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 47,70 €
42,80 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 49,80 €
44,90 €
ADATA LEGEND 710 (512 GB, PCIe, M.2) ALEG-710-1TCS, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4711085937834 |
Valmistaja | Adata |
Kapasiteetti | 512 Gt |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 1,5 milj. tuntia |
Kirjoitusnopeus | 1 800 Mt/s |
Lukunopeus | 2 400 Mt/s |
Takuu | 3 vuotta |
Muistin tyyppi | 3D NAND |
Valmistajan tuotesivu | https://www.adata.com/en/consumer/solid-state-drives-LEGEND-710?tab=specification |
SSD | On |
IOPS (max) | 180 000 |
Liitettävyys | |
PCI-E | On |
M.2 | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
44,90 €
Keskihinta
42,94 €
Alin hinta
41,12 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.