WD Red Plus (14 TB, 3,5", SATA-600) WD140EFGX, NAS-kovalevy
WD Red Plus (14 TB, 3,5", SATA-600) WD140EFGX, NAS-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 470,58 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wd Red Pro Wd142kfgx 14tt 3.5"" 7,200kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 470,58 € | 470,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD Red Plus 14 Tt NAS SATA-III 256 Mt 3,5" kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 474,99 € | 479,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Western Digital 14TB WD Red Plus NAS HDD, sisäinen 3.5" kiintolevy, SATA III, 7200rpm, 512MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | ei vahvistettu | 475,90 € | 475,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD Red Pro (CMR) - 14TB - Kovalevy - WD142KFGX - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 479,89 € | 479,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 470,58 €
470,58 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 479,89 €
474,99 €
Toimitusaika ei vahvistettu
Hinta toimituskuluineen 475,90 €
475,90 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 479,89 €
479,89 €
WD Red Plus (14 TB, 3,5", SATA-600) WD140EFGX, NAS-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Western Digital |
Kapasiteetti | 14 000 Gt |
Nopeus | 5 400 rpm |
Takuu | 3 vuotta |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | https://www.westerndigital.com/wdredhdd14 |
Koko | 3,5 tuumaa |
EAN-koodi | 0718037886183 |
Hintakehitys
Korkein hinta
479,89 €
Keskihinta
475,34 €
Alin hinta
470,58 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.