Corsair - storage bay adapter
Corsair - storage bay adapter osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 6,87 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Corsair - storage bay adapterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 6,87 € | 12,86 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CORSAIR Dual 2.5i SSD to 3.5i drive bay bracket whiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 7,90 € | 12,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CORSAIR Dual 2.5i SSD to 3.5i bracket (CSSD-BRKT2W)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 1.5.2024 | 9,55 € | 14,45 € | Katso tuotetta ▸ |
6,87 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 12,80 €
7,90 €
Toimitusaika saatavilla 1.5.2024
Hinta toimituskuluineen 14,45 €
9,55 €
Corsair - storage bay adapter
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0840006638551 |
Valmistaja | Corsair |
Hintakehitys
Korkein hinta
9,55 €
Keskihinta
8,11 €
Alin hinta
6,87 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.