Seagate IronWolf (12 TB, SATA 6 Gb/s) ST12000VN0008, kovalevy
Seagate IronWolf (12 TB, SATA 6 Gb/s) ST12000VN0008, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 278,61 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate IronWolf - 12TB - Kovalevy - ST12000VN0008 - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 278,61 € | 278,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate IronWolf NAS 3.5"", 12 Tt, 7200 RPM, 256 MB -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 283,90 € | 288,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Ironwolf 12tt 3.5"" 7,200kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 284,58 € | 290,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate IRONWOLF NAS 12 Tt SATAIII 256 Mt 3,5" -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 305,99 € | 310,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Seagate IRONWOLF NAS 12 Tt SATAIII 256 Mt 3,5" -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 8-10 päivässä | 319,95 € | 319,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 278,61 €
278,61 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 288,80 €
283,90 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 290,57 €
284,58 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 310,89 €
305,99 €
Toimitusaika perillä 8-10 päivässä
Hinta toimituskuluineen 319,95 €
319,95 €
Seagate IronWolf (12 TB, SATA 6 Gb/s) ST12000VN0008, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Seagate |
Välimuisti | 256 Mt |
Kapasiteetti | 12 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,85 mm |
Korkeus | 26,11 mm |
Syvyys | 146,99 mm |
Paino | 690 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 1 milj. tuntia |
Takuu | 3 vuotta |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | https://www.seagate.com/gb/en/internal-hard-drives/hdd/ironwolf/ |
SSD | On |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
TRIM tuki | On |
EAN-koodi | 8719706007894, 7330381903540, 8719706004350, 5706998784728 |
Hintakehitys
Korkein hinta
319,95 €
Keskihinta
294,61 €
Alin hinta
278,61 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.